Travian: Sláva Sparty ~ Spoznajte Sparťanov!

Ako už niektorí z vás tušia, na tohtoročnom výročnom špeciáli – Glory of Sparta – v bitkách o Travian predstavíme nový národ: Sparťanov.

A aj keby sa dalo povedať – kto nepočul o Sparťanoch? – radi by sme vám ich poriadne predstavili, keďže u nás ešte dlho zostanú! A sme si istí, že majú veľkú šancu stať sa vyvoleným národom pre mnohých!

Sparťania sú známi svojou vojenskou spoločnosťou, ktorá doslova každý aspekt svojho života zameriava na vojenský výcvik. Začali v ranom veku a pokračovali takmer počas celého života.

Zaujímavý fakt: Sparta nemala múry. Vysvetlenie pre to uviedol ich zakladateľ Lycurgus Zákonodarca, ktorý raz povedal:

“To mesto je dobre opevnené, ktoré má namiesto tehál mužské múry.”

Bola to pravda. Obyvatelia Sparty boli považovaní za najväčší poklad a najlepšiu obranu svojho mesta a nespočetnekrát to dokázali v legendárnych bitkách.

Sparta dodnes ovplyvňuje naše životy prostredníctvom hudby, literatúry, umenia, filmov a športu.

Slávne preteky Spartan race, maratóny, film „300“ okolo legendárneho kráľa Leonidasa a rôzne športové aktivity vždy priťahovali pozornosť Sparťanov.

Dokonca aj tím Travian sa raz zúčastnil Spartan race v roku 2017! Možno to bola prvá iskra, ktorá prinútila tím premýšľať – čo by sa stalo, keby sme do sveta Travianu pridali neúnavných a energických Sparťanov?

Takže naozaj nebudú mať sparťanské dediny žiadne hradby v Traviane? Aké budú mená a bojové charakteristiky sparťanských jednotiek? Budú mať Sparťania špeciálnu budovu? Aká bude ich schopnosť hrdinu? Zostaňte naladení, aby ste v nasledujúcich týždňoch dostali odpovede na všetky tieto a ďalšie otázky!

Odhalíme funkcie jednu po druhej, čo vám poskytne cenné informácie a začneme s… Sparťanskými jednotkami!

Pripojte sa k Discordu a hlasujte, o ktorej jednotke by ste sa chceli dozvedieť ako o prvej! Vráťte sa v pondelok, 20.06.202213:00 UTC+1 pre prvé odhalenie o Spartanoch!

To the vote!

HA-OOH! Glory of Sparta!

+1
192
+1
14
+1
58