Oficiálny Travian: Legends Discord – prehľad

Okrem živého chatovania s hráčmi z vášho herného sveta vám náš Discord server ponúka množstvo aktivít. Toto miesto môže byť pre nových používateľov Discordu trochu mätúce a radi by sme vám poskytli prehliadku, aby ste si to jednoducho užili.

Dobre, ideme na to!

Keď sa prvýkrát pripojíte k našej komunite Discord, uvidíte vyskakovacie okno s uvítacou obrazovkou, ako je znázornené nižšie:

Welcoming Screen to Travian: Legends Discord server

🔑 #pick-your language vás presmeruje na kanál, kde môžete kliknúť na rôzne vlajky/znaky. Ak kliknete napríklad na znak CZSK komunity, otvorí sa naša sekcia so všetkými jej kanálmi a česky a slovensky hovoriacimi hráčmi.
Tip: Každý kanál s ikonou kľúča odomkne ďalšie kanály.

🤷 #ask-the-players je miesto, kde vám hlavne anglicky hovoriaci hráči ponúkajú rýchle odpovede na všeobecné otázky týkajúce sa hry. Podobné kanály nájdete v miestnych sekciách, ako je vyššie uvedená česká a slovenská.

🤝 #travian-tour poskytuje prístup k rôznym kanálom, ktoré by ste mohli chcieť navštíviť. V spodnej časti príspevku o prehľade uvidíte rad vlajok: Kliknite na ľubovoľnú ikonu vlajok a celý príspevok sa preloží a odošle vám ako súkromnú správu. Šikovné, však?
Tip: Takmer ku každému komentáru, ktorý vidíte, môžete pridať vlajky, aby ste ich preložili.

🎁 #giveaways kanál má pre vás každý deň v roku otvorenú zlatú tombolu s 3 týždennými výhercami 150 zlatiek

Ak chcete pokračovať v ceste, vyberte si jeden z týchto štyroch kanálov.

Poďme sa bližšie pozrieť na aktivity, ktoré sme pre vás pripravili.

EVENTS nájdete v ľavom hornom rohu. Zdá sa, že v tomto príklade prebieha živá Guessing game. Pod živou udalosťou vidíte tlačidlo „11 udalostí“. Kliknite sem, ak chcete prechádzať všetkými nadchádzajúcimi hernými svetmi a súťažami, a prihláste sa na odber upozornení, keď sa začne vaša obľúbená udalosť. Číslo (11) vám hovorí, koľko udalostí je naplánovaných na najbližšie týždne.

Discord Events Travian: Legends

TRAVIAN NEWS ponúka oznámenia, changelogy a informácie o serveroch a súťažiach. Na preklad správ, ktoré vidíte na týchto kanáloch, môžete použiť ikony vlajky, alebo môžete navštíviť miestnu sekciu, kde už boli správy preložené.

CONTESTS AND RAFFLES ponúka množstvo zábavných podujatí a chatový kanál, kde môžete diskutovať s ostatnými súťažiacimi. Milujeme organizovanie podujatí s hráčmi a na našom serveri sa vždy niečo deje. Nezabudnite skontrolovať miestnu sekciu, ak majú naplánované ďalšie udalosti.

Contests Travian: Legends

GAMEWORLD CHATS zahŕňa všetkých päť známych regiónov a každý má kanál s pripojenou ikonou kľúča 🔑. Ak náhodou hráte na serveri International 3, kliknite na tlačidlo číslo 3; Zdá sa, že 80 ďalších hráčov sa pripojilo k chatovaciemu kanálu International 3. Na obrázku nižšie sme odomkli čety pre Európu 20 (2x), Európu 50 (5x) a Áziu 100 (10x) a skryli regionálne kľúčové kanály.

Game worlds Travian: Legends Discord

Ak ste odomkli nesprávny kanál herného sveta, stačí znova kliknúť na rovnakú ikonu a kanál sa tým skryje. Presne ako vypínač svetla! Všetky špeciálne chaty herného sveta nájdete pod týmito regionálnymi kanálmi, ale tieto kanály boli v tomto príklade skryté, aby bola prehliadka jednoduchšia.

Na serveri Discord máme viac kanálov a necháme na vás, aby ste sa s miestom bližšie zoznámili. K dispozícii je sekcia kanála pre návrhy zmien v hre, zábavné kanály mimo témy, kanál na stretnutie s tímom Travian: Legends a dokonca aj hlasové/video kanály, kde môžete mať skupinové hovory s priateľmi alebo neznámymi ľuďmi.

👉 PRIDAJ SA K TRAVIAN: LEGENDS DISCORD 👈

Užite si pobyt!

Váš tím Travian: Legends

+1
6
+1
1
+1
0